Hiszpańskie media: Modrić opuści Real Madryt!

Agent piłkarski Francois Gallardo poinformował, że Luka Modrić wkrótce może wrócić do Premier League - donoszą "Le 10 Sport" i "El Chiringuito TV".

Za wszystkim stoi żona chorwackiego pomocnika - Vanja Bosnić, z którą Modrić jest żonaty od 2010 roku i ma syna Ivano oraz córkę Emę.

Podobno pani Bosnić nie jest szczęśliwa w Madrycie i chętnie wróciłaby do Anglii. Luka Modrić jako przykładny mąż jest gotów spełnić marzenie żony.

Do ewentualnego transferu Modricia, który w 2012 roku został kupiony przez Real z Tottenham Hotspur Londyn za 30 mln euro, miałoby dojść latem.

Nie jest tajemnicą, że Modricia chętnie powitałby Jose Mourinho, menedżer Chelsea. Do walki o chorwackiego asa stanie jednak też Manchester United, a najprawdopodobniej namieszać postara się też Manchester City.

Real niechętnie sprzeda Modricia, ale z drugiej strony może liczyć, że zarobi na nim powyżej 50 mln euro. Wówczas będzie miał środki na sprowadzenie np. Paula Pogby lub Marco Verratti'ego.