O klubie

Drużyna istnieje od zimy 2007 roku. W latach 2007-2014 trenerem był Janusz Szewczyk, który stworzył ten zespół i zbudował bardzo silną ekipę, która w sezonie 2011-2012 wygrała ligę po emocjonującym boju z Ceramiką Opoczno i awansowała do ligi wojewódzkiej. W latach naszej świetności wygraliśmy kilka turniejów halowych. Zajęliśmy również 8 miejsce w ogólnopolskim finale turnieju "Piłkarska Kadra Czeka" w 2011 roku. Rok później zajęliśmy 3 miejsce na poziomie wojewódzkim. Był to nasz ostatni duży sukces. Następnie drużyna po mału zaczynała się rozpadać i odeszło kilku kluczowych zawodników. Skład całkowicie rozsypał się po nieudanym sezonie 2013-2014, gdy drużyna zajęła 3 miejsce w lidze. Gdy byliśmy rozbici, zrezygnował po wielu próbach ratowania sytuacjiz funkcji trenera Janusz Szewczyk, a jego miejsce zajął Bogdan Świątek. Razem z kapitanem stworzyli nowy zespół, oparty na kilku doświadczonych zawodnikach, którzy w połączeniu z cała masą nowych stworzyli niezłą drużynę. Nasza jakość sportowa wzrasta z meczu na mecz i wszystko zmierza w dobrym kierunku. Na razie cieszymy się grą nie licząc się w walce o awans, lecz za rok postaramy się rywalizować o pełną pulę.