III Memoriał im. Romana Kaźmierczaka

W bardzo silnie obsadzonym turnieju wystartowało osiem drużyn: RTS WIDZEW Łódź, UKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb., KS WARTA Sieradz, KP RKS LECHIA 1923 Tomaszów Maz., AP UKS MAZOVIA Tomaszów Maz., AGAPE Warszawa, MGUKS POGOŃ Zduńska Wola oraz GLKS WŁÓKNIARZ Moszczenica – gospodarz turnieju.
Turniej, jak na turniej typowo towarzyski, stał na bardzo wysokim poziomie o czym świadczy wyniki poszczególnych meczy. Większość spotkań kończyła się jedno lub dwu bramkową różnicą bramek oraz tym, iż nie było niepokonanej drużyny. Zwycięzcą okazała się drużyna Warty Sieradz. Drugie miejsce zajęli zawodnicy Mazovii Rawa Mazowiecka a na trzecim miejscu podium uplasowała się drużyna Widzewa Łódź.
Organizatorami turnieju byli: Urząd Gminy w Moszczenicy, OZPN Piotrków Trybunalski, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy oraz GLKS WŁÓKNIARZ Moszczenica.

Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik Piotrcovi Piotrków Tryb. – Dawid Cichecki z czterema bramkami na koncie.
Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został golkiper Warty Sieradz – Bartłomiej Brzostowski.

Źródło: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1554895501436483&set=a.1391768121082556.1073741829.100007481444140&type=1&theater