I turniej OSiR Piotrków Trybunalski. - zapowiedź!

Po weekendzie z seniorami, do gry ruszają nasi juniorzy młodsi. W ramach turniejów organizowanych przez piotrkowski OSiR, Włókniarz rozegra dwa, 2 lutego i tydzień później 9 lutego. Jutrzejszy rozpocznie się o godzinie 10:00 na hali "Relax" ul. 3-go Maja 6 B. Na zawody pojedzie cała kadra, licząca 20 osób. Prawdopodobnie wystawimy dwie drużyny. Będzie to pierwszy oficjalny występ większości naszych zawodników w sali, jednak biorąc pod uwagę fakt, że jutro większość naszych rywali to drużyny niezrzeszone, gra powinna wyglądać dobrze. Każdy inny wynik, niż pierwsza czwórka będzie sporą niespodzianką. W przeszłości braliśmy już w udział w tych zawodach i zajęliśmy drugie miejsce, a najlepszym strzelcem został Adrian Marcioch. Teraz musimy sobie radzić bez niego, a największą gwiazdą na hali naszej drużyny jest Adrian Przywara, na którego jutro bardzo liczymy. Wszystkich którzy mają jutro, wolne przedpołudnie zapraszamy na "Relax" :)